Zakład Wodociągów i Kanalizacji Łódź
O FIRMIE
TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
taryfy_i_cenniki_podstrona.pngelektroniczne_biuro.jpg

O FIRMIE / Fair Play

ZWiK gra FAIR PLAY

Łódzka firma wodociągowa od lat jest wśród laureatów konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play". Firma zdobywa co roku tytuł przedsiębiorstwa pracującego fair - wyróżniono ją Złotym Certyfikatem, a w 2010 r. Platynową Statuetką. 

Konkurs, który w ramach Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości organizują Krajowa Izba Gospodarcza i Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym", jest popierany przez prezydenta i premiera RP oraz ministra gospodarki. Przedsiębiorstwa, które ubiegają się o tytuł firmy Fair Play są oceniane nie tylko pod kątem osiąganych wyników ekonomicznych czy jakości wyrobów - te, które zakwalifikowały się do drugiego etapu są dodatkowo weryfikowane w swoich siedzibach. Chodzi nie tylko o potwierdzenie, że firma działa uczciwie i w zgodzie z przepisami, ale że przestrzega się w niej ogólnie przyjętych zasad kultury i etyki w relacjach z klientami i kontrahentami oraz wewnątrz przedsiębiorstwa.

Oceny firm dokonują komisje: regionalne i ogólnopolska, składające się z przedstawicieli administracji i samorządów (w tym gospodarczych), banków i instytucji finansowych, uczelni, organizacji przedsiębiorców, PIP, ZUS, organów podatkowych.


zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności serwisu www.zwik.lodz.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych w celu kontaktu ze mną, na warunkach określonych w Zasadach prywatności.
ZWiK na YouTube
ZWiK na Facebook