Zakład Wodociągów i Kanalizacji Łódź
DLA KLIENTÓW
TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
taryfy_i_cenniki_podstrona.pngelektroniczne_biuro.jpg

Program "Nie zwlekaj. Podłącz się"

Program „Nie zwlekaj, podłącz się” to jeden z najważniejszych w Łodzi programów o charakterze ekologicznym. Jego celem jest podłączenie jak największej liczby łodzian do sieci kanalizacyjnej i namówienie łodzian o rezygnacji z szamb oraz oferuje także podłączenie do sieci wodociągowej,
Tradycyjne szamba, zanieczyszczają środowisko i są szkodliwe dla gleby. Pomijając, że dochodzi do wypadków ich rozszczelnienia, co jest zabójcze dla wód gruntowych, ziemi i żyjących tam zwierząt, szambo okazuje się o wiele droższe w użytkowaniu niż kanalizacja. Rocznie, koszt korzystania z kanalizacji sięga 300 zł, szamba blisko 3000 zł. Szambo jest także uciążliwe, z powodu przykrego zapachu.
Program, „Nie zwlekaj, podłącz się” oferuje usługę związaną z podłączeniem do sieci kanalizacyjnej i wodociągowej. Wystarczy jedynie przyjść do siedziby firmy przy ul. Wierzbowej 52 i wypełnić dokumenty. Program przewiduje rozłożenie należności na 36 nieoprocentowanych rat oraz możliwość zwrotu części inwestycji z pieniędzy NFOŚ.

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z komunikatem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej nabór wniosków o dofinansowanie budowy przyłączy kanalizacji sanitarnej będzie odbywał się tylko do dnia 31 grudnia 2013 r.

Wobec powyższego Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łodzi zaprzestaje z dniem 16.09.2013 r. przyjmowania wniosków dotyczących budowy podłączeń do kanalizacji sanitarnej w ramach programu "Nie zwlekaj, Podłącz się".

 


zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności serwisu www.zwik.lodz.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych w celu kontaktu ze mną, na warunkach określonych w Zasadach prywatności.
ZWiK na YouTube
ZWiK na Facebook